ÁLLÁSLEHETŐSÉG!!!
2018-02-02
Cégünk keresi munkatársait az alábbi munkakörbe:

Tehergépjármű vezető:

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:
- Tehergépkocsik vezetése, áruk szállítása 95%-ban belföldön, 5%-ban a környező országokban, áruterítés és árubeszerzés.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Szeged

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:
- B, C, E kategóriás jogosítvány
- Sofőrkártya, GKI kártya megléte,
- OKJ-s targoncavezetői vizsga előny
- Nagy teherbírás, átlagos fizikum
- 25-45 év
- Alapfokú számítógépes ismeretek
- Nagyfokú precizitás,
- Csapatmunkára való alkalmasság,
- Probléma megoldó képesség.

AMIT KÍNÁLUNK:
- Versenyképes bérezés,
- Béren kívüli juttatások,
- Hosszú távú munkalehetőség.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ SZÜKSÉGES:
- Tehergépjármű vezetői- és áruterítői gyakorlat
- Gyakorlat pótkocsis szállításban
- Előny: német nyelvtudás

Fényképes önéletrajzát küldje: kovacs.nora@feszultseg.hu

Raktáros:

A Feszültség Kft rakodó-raktáros munkatársat keres szegedi telephelyére.
Feladat: kábelek, vezetékek gépi mozgatása, adminisztrációja, szállítási előkészítés, méretre vágás, egyéb megmunkálás.
Munkarend: pótlékolt több műszakos. Vidékieknek a bejárást térítjük.
Javadalmazás: alapbér + caffeteria
Előny: targonca vezetői engedély

Fényképes önéletrajzát küldje:racz.livia@feszultseg.hu

Pénzügyi vezető:

A Feszültség Kft pénzügyi vezető munkatársat keres szegedi telephelyére.

    • A társaság gazdasági, pénzügyi, számviteli tevékenységének szakmai irányítása és ellenőrzése (az operatív ügyvezető és a tulajdonos közvetlen munkatársaként)
    • Humán menedzsment (4-5 fős adminisztrációs területen)
    • Költség- és gazdálkodásmenedzsment, havi eredménykimutatás, belső ellenőrzések
    • Kapcsolattartás a könyvviteli szolgáltatóval, könyvvizsgálóval, pénzintézetekkel, adóhatóságokkal, egyéb szervezetekkel (határidős adatszolgáltatás)
    • Az adóügyi optimalizálás irányítása a vállalati szabályzatoknak és az előírásoknak megfelelően
    • Banki szolgáltatások optimalizálása

    • Gazdasági felsőfokú végzettség
    • Legalább 5 év gazdasági területen szerzett vezetői és min. 2 éves pénzügyi-szakmai tapasztalat
    • MS OFFICE, ERP és ügyviteli rendszerek magas szintű ismerete
    • Kiváló kommunikációs képesség
  • Mérlegképes könyvelői képesítés és regisztráció (folyamatban lévő is megfelelő)

Jelentkezését küldje: sipos.aurel@feszultseg.hu mail címre.

Kapcsolat