Cégünk keresi munkatársait az alábbi munkakörbe:

A szegedi Feszültség Kft - www.feszultseg.huControlling és IT menedzser munkatársat keres.

Feladata lesz:
* Vectory vállalatirányítási rendszer végső bevezetése,
* ERP és folyamat menedzsment,
* a vezetői információs rendszer kiépítése, a controlling modul beintegrálása és üzemeltetése,
* IT üzemeltetés, team building.
Kiemelt projekt feladat 2018-ban: raktár logisztika automatizálása, tracking menedzsment.

Vectory ERP-ben jártas, angolul beszélő, fiatal szakemberek jelentkezését várjuk.
Előny: villamosipari termékek és kapcsolódó IT rendszerek ismerete, ezen a területen szerzett 1-2 éves tapasztalat.
Önéletrajzát ide küldje: hr@feszultseg.hu

A Feszültség Kft. (villamosipari termékek nagykereskedelme) pénzügyi és számviteli vezetőt keres.
KIEMELT FELADATOK, MUNKÁK:
- A társaság gazdasági, pénzügyi, számviteli tevékenységének szakmai irányítása és ellenőrzése (az operatív ügyvezető és a tulajdonos közvetlen munkatársaként).
- Humán menedzsment (6-8 fős adminisztrációs területen).
- Költség- és gazdálkodásmenedzsment, havi eredménykimutatás, belső ellenőrzések.
- Kapcsolattartás a könyvviteli szolgáltatóval, könyvvizsgálóval, pénzintézetekkel, adóhatóságokkal, egyéb szervezetekkel (határidős adatszolgáltatás).
- Adóügyi, banki szolgáltatások optimalizálása, irányítása a vállalati szabályzatoknak és az előírásoknak megfelelően.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:
- Gazdasági felsőfokú végzettség.

- Legalább 5 év gazdasági területen szerzett vezetői és min. 2 éves pénzügyi-szakmai tapasztalat.
- MS OFFICE, ERP és ügyviteli rendszerek magas szintű ismerete, Vectory gyakorlat előny!
- Mérlegképes könyvelői képesítés és regisztráció (folyamatban lévő is megfelelő).

Pályázatát, motivációs levelét a hr@feszultseg.hu e-mail címre küldje, 10.31-ig.

Kapcsolat