Cégünk keresi munkatársait az alábbi munkakörbe:

A szegedi Feszültség Kft rakodó-raktáros munkatársakat keres!
Feladat: elektromos kábelek, vezetékek raktározása, kézi és gépi konfekcionálása, anyagmozgatása.
A munka közepesen fizikai.
Munkarend: pótlékolt, jól fizetett, 3 műszakos.
Elvárás: min. 3 év munkagyakorlat, targoncavezetői engedély.
Bejárást, szállást fizetjük, munkaruhát adunk!
Jelentkezés itt: hell.peter@feszultseg.hu, +36 30/ 760 6556

A szegedi Feszültség Kft - www.feszultseg.huControlling és IT menedzser munkatársat keres.

Feladata lesz:
* Vectory vállalatirányítási rendszer végső bevezetése,
* ERP és folyamat menedzsment,
* a vezetői információs rendszer kiépítése, a controlling modul beintegrálása és üzemeltetése,
* IT üzemeltetés, team building.
Kiemelt projekt feladat 2018-ban: raktár logisztika automatizálása, tracking menedzsment.

Vectory ERP-ben jártas, angolul beszélő, fiatal szakemberek jelentkezését várjuk.
Előny: villamosipari termékek és kapcsolódó IT rendszerek ismerete, ezen a területen szerzett 1-2 éves tapasztalat.
Önéletrajzát ide küldje: sipos.aurel@feszultseg.hu

Kapcsolat